Harmadik hely a Június 1 Kupán

2019-06-04

Nyolc együttes harcolt a trófeáért a hagyományos Június 1 Kupán. A Kis Lajos által irányított Székelyudvarhelyi FC a harmadik lett.

szfc isk kupa 2006 harmadik hely

Az elmúlt hét végén Székelyudvarhelyen rendezték a hagyományos gyerekfoci tornát, a Június 1 Kupát. A helyi sportiskola szervezésében ez volt zsinórban a negyvenkettedik kiírás. Ezúttal a 2006-os korcsoport lépett pályára. A nyolc együttes előbb két csoportban mérte össze erejét, ezt követően jöttek a helyosztók.

A kisdöntőben a Székelyudvarhelyi FC és a Medgyesi Sportiskola 1–1-es döntetlenre végeztek, büntetőkkel előbbiek diadalmaskodtak. A finálét a Sepsi OSK és az Udvarhelyi ISK játszotta, ahol a háromszékiek érvényesítették akaratukat, végig vezetve 6–3-ra nyertek, így Sepsiszentgyörgyre került a trófea.