Menetelnek az U19-esek

2019-03-27

Elkezdődött a tavaszi szezon az utánpótlásbajnokságokban, összegyűjtöttük az SZFC csapatainak eredményeit. A sorból kiemelkedik az U19-es együttesünk, amely mindhárom idei mérkőzését megnyerte.

b_ifi-szfc-sepsi-u19 10

Az U19-es csapat nagyszerű formában van, minden idei mérkőzését megnyerte, jelenleg a második helyen áll a 10-es szériában. Az U17-esek két vereséggel kezdték a tavasz, legutóbbi találkozójukon viszont javítottak, 4–0-ra nyerték találkozójukat, így a hatodik helyről várják a szombati folytatást.

U19-es országos bajnokság, 10-es széria
10. forduló: Nagyszebeni Interstar–Székelyudvarhelyi FC 0–1
11. forduló: Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Székelyudvarhelyi FC 1–3
12. forduló: Székelyudvarhelyi FC–Marosvásárhelyi MSE 2–1
Szombaton délben a hatodik helyezett Szászrégeni Lucian Blaga vendége lesz az SZFC.

U17-es országos bajnokság, 10-es széria
10. forduló: FK Csíkszereda II.–Székelyudvarhelyi FC 8–1
11. forduló: Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Székelyudvarhelyi FC 8–1
12. forduló: Székelyudvarhelyi FC–Marosvásárhelyi MSE 4–0
A 13. játéknapon, szombaton 14 órától a sereghajtó Szászrégeni Lucian Blaga vendége lesz az SZFC.

2006-os megyei bajnokság, udvarhelyszéki csoport
Székelyudvarhelyi FC–Vasas Femina 3–0
Székelyudvarhelyi FC II.–Kápolnás 10–0, gólszerzők Joó Barnabás, Boér Ákos 4, Szin Dávid 2, Vass Lóránd 2, Kedves Bence.
Az SZFC a harmadik, míg az SZFC II. a negyedik helyről várja a folytatást ebben a csoportban.

Székelyudvarhelyi FC–Székelyudvarhelyi Roseal 12–0
A csoportot az SZFC maximális pontszámmal vezeti (12 mérkőzésből 12 győzelem), az SZFC II. a negyedik.

2009-es megyei bajnokság, udvarhelyszéki csoport
Székelyudvarhelyi FC–Szentegyházi Vasas 6–0
Székelyudvarhelyi FC II.–Homoródszentmárton 2–0
Székelyudvarhelyi FC II.–Székelyudvarhelyi FC 0–7
Ezt a csoportot is fölényesen vezeti a Székelyudvarhelyi FC, a Székelyudvarhelyi FC II. pedig a negyedik helyen áll, három pontra a dobogótól.

A 2010-eseknél szombaton kezdődik a tavaszi szezon, az SZFC két csapata előbb egymással játszik. Az első csapat még Lövétével is játszik, a mérkőzéseket Baróton rendezik. Az SZFC a másldik, míg az SZFC II. a hatodik helyről várja a folytatást.

A legkisebbeknél, a 2011-es korosztálynál már elkezdődött a tavaszi szezon. Az SZFC egy meccset játszott, legközelebb jövő hét végén lépnek pályára a csoportban harmadik helyen álló fiatalok, előbb a Gyergyószentmiklósi Jövővel, majd a Baróti VSK-val találkoznak.
2011-es megyei bajnokság
Székelyudvarhelyi FC–FK Csíkszereda II. 0–3

A 2013-as korosztály nemrég Szászrégenben vett részt egy tornán. A fiatalok végül a hetedik helyen végeztek.
Csoportmérkőzések:
Székelyudvarhelyi FC–Marosvásárhelyi Fair Play 1–1, gólszerző Geller Zsombor
Székelyudvarhelyi FC–Szászrégen 0–1
Székelyudvarhelyi FC–Marosvásárhelyi Kinder 0–6
Helyosztók, 5–8. hely: Academica Transilvania–Székelyudvarhelyi FC 3–1, gólszerző Geller Zsombor
A 7. helyért: Székelyudvarhelyi FC–Nyárádszereda 6–0, gólszerzők Geller Zsombor 5, Hodgyai Magor.