Közeledik a téli szünet

2018-11-23

Közbeszólt a tél, havasak a pályák a megyében, emiatt pár mérkőzést elhalasztottak. Kattintás után összefoglaltuk a Székelyudvarhelyi FC utánpótláscsapatainak mérkőzéseit.

szfc--fk-csik-u17-ba-12_or

U19-es országos bajnokság, 10-es széria, 8. forduló:
Székelyudvarhelyi FC–Kolozsvári LPS 2–1
A kilencedik, idei utolsó fordulóban az SZFC szabadnapos lesz. A fiúk a harmadik helyről várják a tavaszi folytatást, lemaradásuk öt pont az első Besztercei Gloriával, négy a második Nagyszebeni Interstarral szemben.

U17-es országos bajnokság, 10-es széria, 8. forduló:
Székelyudvarhelyi FC–Kolozsvári LPS 0–10
Az U17-es csapat tagjai is szabadnaposak lesznek a kilencedik játéknapon, a hatodik helyen töltik a téli szünetet.

A 2004-es korosztályban az SZFC a Csicsói Ezüstfenyő vendége lett volna szombaton, az összecsapsát más időpontban rendezik meg. A csapat négy mérkőzést lejátszva harmadik helyen áll az egy találkozóval többet játszott FK Csíkszereda és Gyergyói Jövő mögött.

2006-os megyei bajnokság, 10. forduló:
Székelyudvarhelyi FC–Kápolnás 7–1
Vasas Femina–Székelyudvarhelyi FC II. 2–3, gólszerzők: Boér Ákos, Kedves Bence, Tamás László
Pénteken házi rangadót rendeznek, 16 órától egymás ellen játszik az SZFC két együttese.

2008-as megyei bajnokság, udvarhelyszéki csoport:
Székelyudvarhelyi FC–Vasas Femina 10–1
Székelyudvarhelyi FC II.–Baróti VSK 1–2
A Székelyudvarhelyi FC II.–Székelyudvarhelyi FC nem játszották le.

A 2009-esek az utolsó idei fordulóban Lövétén játszanak szombaton, a következő mérkőzéseik lesznek: Székelyudvarhelyi FC II.–Vasas Femina, Székelyudvarhelyi FC–Vasas Femina II., Székelyudvarhelyi FC–Vasas Femina, Szentegyháza–Székelyudvarhelyi FC II.

2010-es megyei bajnokság:
Székelyudvarhelyi FC–Barót II. 8–0
Székelyudvarhelyi FC II.–Barót 0–5
Székelyudvarhelyi FC–Barót 3–0
Székelyudvarhelyi FC II.–Barót II. 3–2

Lejártak az idei fordulók a 2010-es korosztályban, az SZFC egy mérkőzéssel kevesebbet játszva második az éllovas FK Csíkszereda mögött, az SZFC II. pedig hatodik a kilenc csapatos mezőnyben.

A legkisebbek, a 2011-esek Gyergyószentmiklóson játszanak szombaton: SZFC–FK Csíkszereda, SZFC–Gyergyói Elite mérkőzések lesznek.