Sima siker az MSE ellen

2018-02-03

Lejátszotta második felkészülési mérkőzését a labdarúgó 3. Liga tavaszi rajtjára hangoló Székelyudvarhelyi FC, szombaton délben a Maros megyei bajnokság éllovasát, a Marosvásárhelyi MSE együttesét fogadta a műgyepes pályán.

szfc-vn-004_or

A találkozót Mészáros Alpár vezetőedző a Ricardo Filip – Székely Ervin, Bogdan Mintaș, Cristian Bucur, Modra Lehel – Ajrullahu Izet, Péter Mózes, Bálint Rajmond, Cristian Chifu – Csifó István, Ribarics Roland felállásban kezdte, a fiúk pedig hamar meghálálták a bizalmat. A gólcsapot Chifu nyitotta meg, egy kipattanó labdát nagyjából 30 méterről bombázott a hálóba. Nem sokkal később érkezett Izet, elhúzta a labdát a kapus mellett, majd a hálóba passzolt.

szfc-vn-002_or

A vendégek nem tudtak igazán veszélyesek lenni, ezt pedig az SZFC többször is kihasználta, a szünetig Ribarics duplázott, előbb egy indítást követően talált a kapuba, majd egy szép cselsorozat után lőtt gólt. A második félidőben is az SZFC játszott veszélyesen, ezt pedig Ribarics egy szép emeléssel váltotta gólra, beállítva az 5–0-s végeredményt. A találkozón játszott még Alexandru Coman, Györgydeák Apor, Balázs Attila, Szabó Géza és Gabriel Radicof.

Az SZFC legközelebb Háromszékre utazik, ahol a Kézdivásárhelyi KSE-vel játszik majd felkészülési mérkőzést, a találkozó időpontja még nem ismert.

Felkészülési mérkőzés:

Székelyudvarhelyi FC–Marosvásárhelyi MSE 5–0 (4–0), gólszerzők Chifu, Izet, Ribarics 3.