Egyesek már téli szüneten, a többiek hamarosan követik őket

2017-11-29

A legtöbb korosztályos bajnokságban elkezdődött a téli szünet Hargita megyében, ám van pár együttes, amelynek még van játszanivalója. Kattintás után összeszedtük, mi a helyzet a Székelyudvarhelyi FC különböző együtteseivel.

szfc--csikcsicso-ifi-ba-9_or

A 2003-as bajnokságban mindkét csapat győzelemmel abszolválta a legutóbbi fordulót, az SZFC a Parajdi SK-t, míg az SZFC II. Csíkcsicsót verte simán.

2003-as bajnokság, 11. forduló: Parajdi SK–SZFC 0–5, SZFC II.–Csíkcsicsó 12–0. Mindkét udvarhelyi csapat dobogós helyen áll, az SZFC csak picivel rosszabb gólkülönbsége miatt második az FK Csíkszereda után. A bajnokság téli szünetre vonul, folytatás jövő tavasszal.

A 2007-eseknél mindkét együttes két-két mérkőzést játszott, a csapatok három győzelmet gyűjtöttek. Szünet következik, az SZFC a harmadik, míg az SZFC II. a hetedik helyen tölti a telet.

2007-es bajnokság: SZFC II.–Gyergyói Elite 1–4, SZFC II.–Szentegyháza 11–1, SZFC–Kézdivásárhelyi KSE 8–0, SZFC–Szentegyháza 11–2.

A 2008-asok Szárhegyen lépnek pályára, előbb egymással játszik a két csapat, majd az SZFC Homoródalmással, az SZFC II. Maroshévízzel találkozik.

Vakációzni mentek a 2009-esek, ám előtte az elmúlt hét végén még lejátszottak két bajnokit. Az egymás elleni meccsen az SZFC 5–0-ra legyőzte az SZFC II.-t, míg az utolsó fordulóban az SZFC ugyancsak 5–0-ra nyert a Vasas Femina ellen, míg az SZFC II. végig szoros meccsen 2–1-re kikapott Csíkszentsimontól. Az SZFC a második helyről várja a folytatást, míg az SZFC II. jelenleg a hetedik helyen áll.

A legkisebbek is a hét végén zárják a bajnokságot, a 2010-es pontvadászat 5. fordulójában, Csíkszeredában rangadót rendeznek, az SZFC az FK Csíkszeredával meccsel, míg az SZFC II. a Baróti VSK II.-vel találkozik. A második mérkőzésükön az SZFC a Vasas Femina fiataljaival játszik, míg az SZFC II. a bajnokságot vezető FK Csíkszereda II.-vel meccsel.