Kiváló hétvégét zártak

2017-10-26

Továbbra is halmozzák a nagyszerű eredményeket a Székelyudvarhelyi FC korosztályos csapatai a Hargita megyei bajnokságokban, az elmúlt hét végén lejátszott nyolc mérkőzésből hatot megnyertek, egyen döntetlent játszottak, és csupán egy alkalommal hagyták el vesztesen a bajnokságot. Kattintás után eredmények és a hét végi program.

ifiszfc-pa-2_b

2003-as bajnokság, 6. forduló: SZFC–Agyagfalva 8–0, SZFC II.–Szentsimon 6–0. Szombaton az SZFC Tölgyesre, míg az SZFC II. Maroshévízre látogat. Az SZFC csupán eggyel gyengébb gólkülönbsége miatt szorul az éllovas FK Csíkszereda mögé, míg az SZFC II. tartja harmadik helyét a táblázaton.

2005-ös bajnokság, 6. forduló: Székelyudvarhelyi ISK–SZFC 1–8, Barót–SZFC II. 0–0. 7. forduló: SZFC–Barót (csütörtök, 19), SZFC II.–Székelykeresztúr (szombat, 9). Ebben a csoportban is csupán gyengébb gólkülönbsége miatt szorul az éllovas FK Csíkszereda mögé az SZFC, míg az SZFC II. jelenleg az ötödik helyen áll.

A 2007-esek a hét végén Baróton lépnek pályára, szombaton az SZFC a Székelyudvarhelyi Roseallal és a Gyergyószentmiklósi Jövővel, míg az SZFC II. Balánbányával és a Roseallal fog találkozni.

A harmadik és negyedik fordulóval folytatódott a 2008-asok bajnoksága. A házigazda SZFC csapatai négy mérkőzést játszottak, három megyei rangadót, melyből kettőt meg is nyertek.

2008-as bajnokság, 3. forduló: SZFC–Szárhegy 6–0, SZFC II.–FK Csíkszereda II. 2–0. 4. forduló: FK Csíkszereda II.–SZFC 0–7, FK Csíkszereda–SZFC II. 6–0. Ebben a csoportban is csupán gyengébb gólkülönbsége miatt szorul az éllovas FK Csíkszereda mögé az SZFC, míg az SZFC II. jelenleg a harmadik helyen áll. Számukra ismét hosszabb szünet következik, az 5. és 6. fordulót november közepén fogják megrendezni.

A 2009-esek Csíkszeredában lépnek pályára, az SZFC Tölgyessel és Balánbányával, míg az SZFC II. az FK Csíkszeredával és Zetelakával fog játszani szombaton.