Bornzérem Medgyesről

2017-09-06

A Székelyudvarhelyi FC 2005-ös korosztályú csapata erős ellenfelekkel találkozott a Medgyesen megrendezett Ioan Aloman Kupán, a fiatalok harmadik hellyel tértek haza.

szfc 2005 ioan aloman

„Meghívásos torna volt, amin jó csapatokkal találkoztunk, kiegyensúlyozott mérkőzések voltak mindenhol. Olyan meccsel indítottunk, amit meg is nyerhettük volna, a helyzeteinket nem úgy használtuk ki, ahogy kellett volna. A harmadik meccsen a hazaiakkal nagyon jó mérkőzést játszottunk, helyzetek voltak mindkét oldalon, a végén ők voltak jobbak és megnyerték a mérkőzést. A csoportmeccsek után rögtön a helyosztók következtek, mí így a 3–4. helyért léptünk pályára, ahol egy újabb kiegyensúlyozott meccset játszottunk, amit végül bóntetőkkel nyertónk meg. Jó felkészítő torna volt ez számunkra, a felkészülést pedig folytatjuk, a hét végén egy mezőberényi tornán veszünk részt” – foglalta össze a medgyesi tornát Botorok János edző.