Döntetlen Szászrégenben

2017-07-26

Lejátszotta második felkészülési mérkőzését a Székelyudvarhelyi FC. A labdarúgó 3. Liga 2017–18-as szezonjára készülő együttes az ugyancsak harmadosztályos Szászrégeni Jövő otthonában lépett pályára szerdán délután.

Gálhidi György csapata jól kezdett, az első húsz percet dominálta, majd a hazaiak is belejöttek a játékba. Az első játékrész gólnélküli döntetlennel ért véget.

szfc-ificsik-pa-12_or

Térfélcsere után mindkét oldalon több cserét végrehajtottak az edzők, és megszületett az első gól is. Az 51. percben Péter Mózes szolgálta ki nagyszerűen Kicsi Zoltánt, aki betört a tizenhatosba és nagyjából 13 méterről kilőtte a jobb alsót. A hazaiak hamar válaszoltak, az 57. percben egy pontrúgást követően Claudiu Gâlea rosszul ért bele a labdába, ami így az SZFC kapujába került. A folytatásban mindkét kapu előtt adódott még lehetőség, több gól viszont nem esett.

Ez volt a második felkészülési mérkőzése az SZFC-nek, múlt szombaton Udvarhelyen 3–1-re legyőzte az FK Csíkszereda U19-es együttesét.

Az udvarhelyi csapat szombaton 10.30-kor a sétatéri stadionban a Pest megyei Zsámbékkal játssza következő felkészülési mérkőzését.

Felkészülési mérkőzés: Szászrégeni Jövő–Székelyudvarhelyi FC 1–1 (0–0), gólszerzők Claudiu Gâlea (57., öngól), illetve Kicsi Zoltán (51.).
SZFC: Sebestyén Attila – Csíki Dénes, Claudiu Gâlea, Urbán Dávid, Szabó Géza, Modra Lehel, Tankó Előd, Ribarics Roland, Csifó István, Czimbalmos Zalán, Balázsi Attila. Játszott még: Nagy Norbert, Szőlősi Márton, Györgydeák Apor, Schram Péter, Pál Sándor, Kicsi Zoltán, Péter Mózes, Simó Dávid.