Az utolsó percben nyertek

2016-11-11

Negyedik győzelmét szerezte meg szombaton délután a Székelyudvarhelyi FC csapata az U17-es labdarúgó-bajnokságban. A 8-as szériában fordulatos meccsen 3–2-re győzte le a vendég Szászrégeni Lucian Blaga csapatát.

Néző szempontjából nagyon jó, edző szempontjából nagyon rossz mérkőzés volt – foglalta össze röviden a mérkőzést Albert István edző.

ifi-szfc-keresztur-pa-10_b

Az első félidőben a hazai csapat szerezte meg a vezetést, szünetig egyenlített az ellenfél. A folytatásban a szászrégeniek megszerezték a vezetést is. Az SZFC nem adta fel, hősiesen rohamozott, előbb egyenlített, majd az utolsó percben pedig megszerezte a győztes gólt.

„Könnyű gólokat kaptunk, viszont hármat rúgtunk, és sok kimaradt helyzetünk volt. A játékunk nem volt kielégítő, de az eredménnyel elégedett vagyok. Ha a srácok jobban bíznának magukban, akkor az ilyen mérkőzéseket 3–4 góllal nyernénk” – összegzett az edző.

Az SZFC legközelebb szerdán 14 órakor játszik, a Sepsiszentgyörgyi OSK vendége lesz.

U17-es bajnokság: Székelyudvarhelyi FC–Szászrégeni Lucian Blaga 3–2 (1–1), gólszerzők Pálfi Richárd 2, Mocanu Mihai.